Bazény, bazénová chémia, plastové výrobky

Nachádzate sa tu: Ponuka > Bazénová chémia

BAZÉNY  PREKRYTIE BAZÉNOV  PLASTOVÉ NÁDOBY  CHÉMIA

Bazénová chémia

Ponúkame široký sortiment prípravkov bazénovej chémie. Bazénová voda je vystavená predovšetkým vďaka teplote oveľa vyššiemu zaťaženiu než prírodné kúpaliská a chemické prostriedky na jej úpravu predstavujú aj napriek rozvoju alternatívnych technológií úpravy vody najistejšiu cestu k zdravému a nezávadnému kúpaniu.

MASTERsil®Chlor-Štart

MASTERsil® Chlor-Štart

Je určený k počiatočnému ošetreniu vody v bazéne ihneď po napustení nazačiatku sezóny. Prípravok vďaka svojmu zloženiu spôsobí "šokovú“ dezinfekciu bazénovej vody. Prítomnosť chlóru zaručuje likvidáciu všetkých bežne sa vyskytujúcich baktérií, popr. potenciálny výskyt rias.

MASTERsil® Chlor-Šok

MASTERsil® Chlor-Šok

Je určený pre rýchlu úpravu hodnoty chlóru v bazénovej vode pri náhlom zhoršení jej kvality v priebehu sezóny. Prípravok ničí všetky bežne sa vyskytujúce sa baktérie a vodné riasy. Prípravok je možné použiť i pre počiatočné chlórovanie pri napustení bazéna, alebo pre pravidelnú údržbu vody.

MASTERsil®Chlor-Tablet

MASTERsil® Chlor-Tablet

200 gramové, vo vode pomaly rozpustné tablety, určené k priebežnej starostlivosti o vodu v bazéne po celú sezónu. Postupné uvoľňovanie chlóru zabraňuje tvorbe baktérií a rias. Vďaka pomalému rozpúšťaniu tabliet nie je nutná každodenná starostlivosť. 1-2 tablety vydržia (pri objeme 25m3 bazénovej vody) cca 5-7 dní pri teplote vody do 25°C.

MASTERsil®Chlor-Stabil

MASTERsil® Chlor-Stabil

Prípravok pre stabilizáciu chlóru v bazénovej vode. Vplyvom slnečného žiarenia a zvýšenej teploty vody dochádza k zvýšenému rozkladu ochranných chlórových prípravkov rozpustených vo vode a tým k ich nadmernému vyčerpávaniu a uvoľňovaniu chlóru. Prípravok MASTERsilR Chlor-Stabil na seba viaže uvoľnený chlór, tým predlžuje účinok chlórových prípravkov a potlačuje chlórový zápach.

MASTERsil®Multiplex Tablet

MASTERsil® Multiplex Tablet

Multiplex tablet sú komplexné pomaly rozpustné 200g tablety, určené na komplexnú starostlivosť o bazénovú vodu. V každej tablete je okrem vysoko účinného chloračného prostriedku obsiahnutý aj algicid, vločkovač a stabilizátor chlóru, čo dodáva tomuto výrobku mnohostranné účinky. Obsiahnutý vločkovač pomáha filtrovať aj veľmi jemne rozptýlené nečistoty a stabilizátor chlóru pomáha znížiť chlórový zápach nad hladinou.

MASTERsil®pH+

MASTERsil® pH+

Prípravok pre zníženie kyselosti (zvýšenie pH ) bazénovej vody. Voda na kúpanie má mať hodnotu pH 7,2 -7,6. V tomto rozmedzí je zaistené najlepšie pôsobenie ostatných prípravkov pre ošetrovanie bazénovej vody a tým jej zdravotnú nezávadnosť.